Breadcrubs-image

SKUPŠTINA KLUBA

Zoran Novaković
Rođen Januar 10, 1951
Funkcija Predsednik Skupštine




Zaprati
Boško Lekić
Rođen ,
Funkcija Potpredsednik Skupštine




Zaprati

UPRAVNI ODBOR

Nikola Sekulić
Rođen Jul 27, 1981
Funkcija Predsednik UO




Zaprati
Nemanja Nešić
Rođen Maj 27, 1978
Funkcija Potpredsednik UO




Zaprati
Dušan Marković
Rođen Mart 14, 1980
Funkcija Član UO




Zaprati
Miroslav Rebić
Rođen April 4, 1965
Funkcija Član UO




Zaprati
Goran Burlić
Rođen Septembar 21, 1975
Funkcija Član UO




Zaprati
Slobodan Stanić
Rođen Januar 08, 1956
Funkcija Član UO




Zaprati
Velibor Jeverica
Rođen Mart 17, 1983
Funkcija Član UO




Zaprati
Aleksandar Jelisavčić
Rođen Februar 28, 1994
Funkcija Član UO




Zaprati
Zoran Todosijević
Rođen Septembar 3, 1961
Funkcija Član UO




Zaprati

GENERALNI SEKRETAR

Petar Blagojević
Rođen Jun 15, 1984
Funkcija Generalni sekretar




Zaprati
Na vrh stranice